SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Galaxy tekst Girl

sklep Grażka
KOLORY

cm S M L XL XXL
A 39.00 41.00 43.00 45.00 48.00
B 59.00 60.00 63.00 64.00 65.00
Lubisz teksty na koszulkach? Chcesz całemu światu pokazać jaki masz właśnie humor? A może chcesz komuś podarować koszulkę z fajnym, krótkim lub długim. miłym lub nie miłym tekstem? Zapraszam do mojego sklepu w którym będą się mieścić koszulki z pozytywnymi, negatywnymi nadrukami. Postaram się by przekaz ten pasował do każdego.

Koszulka Damska FullPrint

T-shirt z pełnym nadrukiem na bawełnie, to coś czego szukasz! Stylowy, bardzo przyjemny w dotyku z permanentnie trwałym nadrukiem, który gwarantuje niezwykłą intensywność barw i perfekcyjnie komponuje się z materiałem - jest niewyczuwalny. Wzmocnione szwy dają gwarancję jakości, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Nasz młody, energiczny zespół, do każdego zamówienia i projektu podchodzi indywidualnie. Oznacza to, że daną koszulkę szyjemy specjalnie dla Ciebie.

Materiał: 100% bawełna
Pochodzenie: Polska


WAŻNE: Przy nadrukach Fullprint należy pamiętać by istotne elementy nadruków znajdowały się minimum 3cm od brzegu koszulki (od miejsca zszycia koszulki). Projekty bluz fullprintowych są projektami poglądowymi. Grafika na produkcie może ulec przesunięciu +/- 2cm. Koszulkę należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Lubisz teksty na koszulkach? Chcesz całemu światu pokazać jaki masz właśnie humor? A może chcesz komuś podarować koszulkę z fajnym, krótkim lub długim. miłym lub nie miłym tekstem? Zapraszam do mojego sklepu w którym będą się mieścić koszulki z pozytywn

Wyślij wiadomość do sprzedawcy