DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 99 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Twoje Flow Steel

sklep eurogadar
KOLORY

product.delivery_info

cm S M L XL XXL
A 44.00 49.00 54.00 59.00 64.00
B 65.00 66.00 69.00 71.00 72.00
Twój profil Flow Steel

Skupienie na detalach oraz zarządzaniu danymi to codzienność osób, które mają źródło flow typu Stal. Oni odpowiadają na pytanie: JAK? Są to osoby często krytykowane za aspołeczność i brak wrażliwości. Najlepiej pracuje się im w pojedynkę i w odosobnieniu. Tylko w taki sposób mogą się skupić na tym, co lubią najbardziej – na systemach, na liczbach, na pieniądzach, na dokumentacji. Działają w swoim tempie bez presji czasu, wtedy można mieć pewność, że wszystko zostanie dokładnie zrealizowane w sposób optymalny. Słabszą stroną tych osób jest brak entuzjazmu  do rozmów towarzyskich oraz bycia w ciągłym kontakcie z innymi, zwłaszcza wtedy gdy nie wiadomo do czego te rozmowy mają prowadzić, do jakiego rezultatu.

Znane osoby z dominującą Stalą: John D. Rockefeller, Henry Ford, Ray Kroc, Mark Zuckerberg.Modelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S. Maksymalne wymiary nadruku to 30cm (szerokość)
na 40cm (wysokość)


Kolor: czarny
Gramatura: 185 G/m2

Zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym.
  • - skład 100% bawełna
  • - ściągacz z domieszką lycry, nie występuje efekt rozciągniętego kołnierzyka
  • - podwójne szwy wykończeniowe
  • - brak szwów bocznych
  • - koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru.

Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.
Metody płatności
Metody dostawy