SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Galaxy Rat

sklep Edziowate Szpargały
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Galaxy Rat dla wszystkich miłośników szczurów, miłośników zwierząt i po prostu miłośników. Wzór w galaktycznych kolorach, niesamowicie słodki szczurek oraz napis "Rats are adorable", która sygnuje moją kolekcję szczurzych ubrań. Możliwość zamówienia torby i wzoru malowanego ręcznie - maluje maksymalnie pięć toreb, co oznacza, że Twoja będzie naprawdę unikalna i praktycznie niespotykana. Kolory z farb utrzymują się do roku czasu, pranie ręczne, prasowanie po lewej stronie. Więcej informacji drogą emailową. 

Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Cześć! Dzięki, że tu trafiłeś i trafiłaś. Dyplomowany grafik i uzdolniona artystka to właśnie ja, w dodatku miłośniczka zwierząt co widać po moich koszulkach - same szczury, konie, psy i reszta świata zwierząt. Mam nadzieję, że coś Ci się spodoba i dzięk

Wyślij wiadomość do sprzedawcy