SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

The Gamer Deatch Match - Magiczny kubek dla gracza

sklep Dudle
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Kubek gamingowy nadrukiem - The Gamer Deatch Match. Kubek dla graczy, fanów gier komputerowych i na konsole. "Magiczny" kubek ze znikającym/pojawiającym się nadrukiem.

Nadruk dwustronny (po zewnętrznych stronach kubka).

Zobacz też na pozostałe kubki i inne produkty w sklepie Dudle. Może skompletujesz kilka rzeczy z tym samym motywem?

Tagi: magiczny kubek gamingowy, magiczne kubki dla graczy, dla gracza, kubeczek, kubeczki na napoje, do kuchni, na picie, na urodziny, na imieniny, okazjonalne, prezenty, na prezent, czaszka, skull, czaszki, gra, gry komputerowe, dla gracza, dla graczy, słuchawki, gamepad, gamingowa, gamingowy, fantasy, fantazja, kreskówki, kreskówkowe, moda i trendy, okazjonalne, dla mężczyzny, dla mężczyzn, dla chłopaka, dla nastolatka, nastolatki, dla kobiet, kobiety, dla dziewczyny, dziewczyn, dla studenta, studentów, dla informatyka, informatyków, mężczyźni.

Magiczny kubek

Kubek jak i jego wnętrze jest cały w kolorze czarnym. Kubek zmienia się pod wpływem ciepła z czarnego koloru powoli odsłaniając nadrukowane zdjęcie (jak na wizualzacji poniżej). Na nierozgrzanym kubku zdjęcie jest ledwo widoczne.

  • Pojemność: 330 m
  • Wysokość: 95 mm
  • Średnica: 82 mm

Kubek przeznaczony do mycia ręcznego - nie nadają się do mycia w zmywarce, po kilkunastu umyciach w zmywarce kolory bledną - jest to jedyna opcja zniszczenia nadruku na kubku.

          
 
 
Metody płatności
Metody dostawy
Cześć! Jestem Konrad Dudek, a to są moje graficzne Dudle ;) Staram się projektować nadruki na koszulki, kubki i inne akcesoria oraz gadżety, w taki sposób, żebym sam je chciał kupić. Zapraszam do przeglądania zasobów sklepu Dudle. Mam nadzieję, że znaj

Wyślij wiadomość do sprzedawcy