SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Jednorożec wśród gwiazd - Podkładka pod myszkę

sklep Dudle
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Podkładka pod myszkę z cudownym fioletowym jednorożcem. Skrzydlaty jednorożec wśród gwiazd i chmur. Kolorowy unicorn.

Tagi: dla dzieci, dla dziecka, dla dziewczynki, jednorożec, jednorożce, unicorn, unicorny, podkładki pod myszkę, koń ze skrzydłami, konie, zwierzęta, zwierzę, skrzydlaty, skrzydła, bajkowy, bajka, bajki, kreskówka, kreskówki, kreskówkowy, na imieniny, na urodziny, moda i trendy, gwiazdy, gwiazda, chmury, chmura, komputery, dla informatyka, dla programisty.

Podkładka pod Myszkę

Jeśli jesteś graczem, blogerem, pisarzem, fanatykiem informatycznym, albo po prostu spędzasz baaardzo dużo czasu przed komputerem, bezdyskusyjnie niezbędnym gadżetem jest dla Ciebie podkładka pod mysz. W końcu nawet najlepsza mysz nie jest w stanie dać z siebie wszystkiego, jeśli porusza się po niewłaściwej powierzchni, dlatego warto zadbać o odpowiednią podkładkę. Nasz produkt zapewnia idealne tarcie powierzchniowe, poprawia sterowanie myszą i kierowanie kursorem.


Podkładka pod myszkę o wymiarach 19 cm x 25 cm.

Podkładka pod myszkę

Metody płatności
Metody dostawy
Cześć! Jestem Konrad Dudek, a to są moje graficzne Dudle ;) Staram się projektować nadruki na koszulki, kubki i inne akcesoria oraz gadżety, w taki sposób, żebym sam je chciał kupić. Zapraszam do przeglądania zasobów sklepu Dudle. Mam nadzieję, że znaj

Wyślij wiadomość do sprzedawcy