SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Najczulsza wersja siebie

sklep DobryKierunekSklep
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00

Popularne "Bądź najlepsza wersją siebie"  zamieniam na "Bądź najczulszą wersją siebie". Cały świat chce Ci wmówić, że jesteś jakaś niedoskonała, ale tak naprawdę już jesteś pełnią. Cała zmiana jaka się w Tobie dokonuje, najlepiej jak będzie otulana czułością z wnętrza. Cierpliwość i czułość niech kołysze Twoją istotę w każdym momencie Twojego życia. Bądź najczulszą wersją siebie dla świata i dla siebie. W każdym momencie swojego życia.

 Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
W tym sklepie kupisz autorskie pomysły mojego kreatywnego serca i umysłu. Wszystko, czym staram się kierować w życiu to miłość oparta na doświadczeniu życia. Jako twórca zdaję sobie sprawę z tego jak ważny dla rozwoju jednostki jest proces kreacji, ale wa

Wyślij wiadomość do sprzedawcy