SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Kubek z kaktusami

sklep Czasem rysuję
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00

Wiem. Pewnie powiesz, że to zwykły kubek z jakimś nadrukiem, bez zabawnego napisu. Spróbuj jednak spojżeć na to inaczej. Uruchom swoje pokłady kreatywności! Wykorzystaj ten kubek, aby zasadzić w nim agawę, kaktus czy inny sukulent (to INCEPCJA!!! dlatego, że właśnie to przedstawia obrazek na kubku!!!), a następnie powieś go za ucho w nasłonecznionym miejscu (Łał!!! TO NIESAMOWICIE PRAKTYCZNE!!! Możesz pochwalić się pomysłowością na portalach społecznościowych typu Facebook i Nasza Klasa!!!).

Czy wiesz, że kaktusy to rośliny? Rośliny wytwarzają tlen, bez którego nie moglibyśmy oddychać. Stała wycinka lasów równikowych sprawia, że tlen staje się powoli towarem deficytowym. Sadząc kaktus w oferowanym przeze mnie naczyniu spowalniasz ten proces i PRZYCZYNIASZ SIĘ DO RATOWANIA NASZEJ PLANETY!!! TO TAKIE EKOLOGICZNE!!!

Dodatkowo kaktusy i inne sukulenty to rośliny, które nie potrzebują zbyt częstego podlewania. Ich hodowla jest zatem WYSOCE OPŁACALNA i pomoże Ci OSZCZĘDZIĆ na rachunkach za wodę!!!

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany to uważaj teraz: Ten produkt nie jest dedykowany wyłącznie do uprawy roślin!!! Potrafi wszystko to co zwykłe kubki!!! Oznacza to, że możesz pić z niego ulubioną herbatę, kawę, kakao, zupkę chińską i budyń, a nawet zrobić w nim galaretkę!!!

Nie zwlekaj i zaopatrz się już dziś w ten piękny kubek o UNIKATOWYM WZORZE!!!Klasyczny kubek 

Elegancki i doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu.

  • Pojemność: 330 m
  • Wysokość: 95 mm
  • Średnica: 82 mm

Kubek przeznaczony do mycia ręcznego.

Metody płatności
Metody dostawy