DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 99 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Kubek Studenta Farmacji

sklep Czasem rysuję
KOLORY

product.delivery_info

cm bez rozmiaru
A 0.00

WITAJ!!!

Jesteś Świeżo Upieczonym Studentem? Jarasz się tym, że przyjęli Cię na Farmację i chcesz się tym w wysublimowany sposób pochwalić na fejsie i insta? A może właśnie uwaliłeś swoje pierwsze koło z Chemii Nieorganicznej i chcesz to jakoś uczcić?

TEN KUBEK JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!!

Inskrypcja zapisana na powierzchni tego naczynia to starożytna maksyma studentów farmacji znana już w antycznej Grecji, Egipcie i Mezopotamii. Podnosi na duchu o czwartej nad ranem przed kolosem z organa czy biofizyki. Herbata czy kawa wypita z tak naznaczonego kubka krzepi umysł i ciało oraz podnosi morale w czasie sesji!

MUSISZ GO MIEĆ!!!

Ten praktyczny, wielozadaniowy kubek pomaga przetrwać trudny okres studiów. Moża z niego pić. Można jeść z niego zupki chińskie. Można w nim ugotować parówki, usmażyć omlet i wyprasować nim fartuch na laborki, a na koniec ciężkiego wykładu z łatwością otworzysz nim piwo!

TYLKO TERAZ!!!

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego KUBKA PRZYSZŁEGO FARMACEUTY i posiadasz ważną legitymację studencką to UWAGA! drugi taki sam kubek możesz kupić W DOKŁADNIE TEJ SAMEJ CENIE!!! ŁAŁ!!! ALE KOSMOS!!!

NIE CZEKAJ!!!

KUP TO CUDO JUŻ DZIŚ I POCHWAL SIĘ NIM W DZIEKANACIE!!!Model: CLASSIC Kolor: biały Nadruk: Full color Klasyczny i elegancki a zarazem doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu. Maksymalny obszar zadruku: 8x10cm.

Metody płatności
Metody dostawy