SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Torba eko Ważka, Dragonfly, Lineart, Tatoo

sklep Creolove Studio
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Cześć! Jestem Natalia i prowadzę kreatywne studio Creolove. Narysowałam tą grafike w pewne letnie, deszczowe popołudnie i postanowiłam się nią podzielić... Kocham naturę i zwierzęta, sztukę i minimalizm. Miłość do natury to przede wszystkim dbanie o nią. Torby bawełniane, wielorazowe, zamiast plastikowych to maleńki gest w kierunku dbania o planetę, ale niezmiennie potrzebny! Wybierz torbę z fajnym motywem, który Cię wyraża i śmigaj po marchewkę, na trening lub po piwko do sklepu ;) 

Minimalistyczny wygląd z unikalnym rysunkiem przedstawiającym ważkę. 

"Ważka - symbol nieskończoności, odnowy, aktywności. Posiadają ogromnie bogatą symbolikę. Najczęściej kojarzymy ważkę jako symbol nieśmiertelności, odnowy po złych czasach, oznacza ona szybkość i aktywność. W dawnych czasach w Europie utożsamiana ze złem, diabłem, który kusił niewinne dusze, omamiając je pięknem tego nadzwyczajnego owada. Natomiast we wschodnich kulturach ważka kojarzyła się pozytywnie. Od dawnych czasów Chińczycy kojarzyli ważki ze słabością, delikatnością, a nawet niestałością. Japończycy, których kraj zwano niegdyś Wyspą Ważek, uznawali ważkę za symbol nieśmiertelności, ale także tajemniczości i radości. Turkom ważka kojarzy się ze szczęściem, Indianom zaś z iluzją, ciągłą zmianą. Mimo, że żyje zaledwie kilka miesięcy.

Ważka niemal w każdym zakątku świata symbolizuje zmiany w perspektywie samorealizacji, zwinny i niezwykle szybki lot ważki i jej zdolność do poruszania się we wszystkich kierunkach daje poczucie władzy i opanowania wszystkich swoich możliwości. Są jednymi z najlepszych lotników wśród owadów. Potrafią latać we wszystkich kierunkach, przekraczając prędkość 10 m/s. Jako jedne z niewielu zwierząt opanowały lot wiszący. Ważka w postaci dorosłego, latającego owada żyje tylko kilka miesięcy i paradoksalnie kojarzona jest z nieśmiertelnością."
żródło" https://odonata.com.pl/ciekawostkiEko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Mam na imię Natalia a Creolove Studio to moje twórcze podwórko. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz i grafiki. Jeśli macie jakieś pomysły, indywidualne potrzeby względem produktów znajdujących się w sklepie, chętnie dostosuje je dla Was. www.

Wyślij wiadomość do sprzedawcy