SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Kubek 2 wzory - kurła kiedyś to było + polej nie pie*dol - Somsiad - Typowy Polak

sklep Somsiad Koszulki - Śmieszne koszulki oraz kubki z nosaczem / somsiadem / typowym polakiem
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Śmieszne koszulki, bluzy i gadżety zawierające zabawny wzór, na którym znajduje się małpa z długim nosem (nosacz sundaliński), inaczej znana jako "Somsiad", "Typowy Janusz", bądź "Typowy Polak". Idealny prezent dla każdego fana memów z somsiadem. W ofercie naszego sklepu typowego janusza znajdziesz takie kultowe teksty z memów jak "Kurrr... kiedyś to było...", "ciekawe skąd wziął na to pieniążki", "i cyk, dwujeczka", "dorobił się, złodziej jeb*ny", "kierowniku, a taniej nie idzie?", "zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniążków", "janusz, grażyna, normalna rodzina", "za komuny było lepiej", czy "mam horom curkę", "Panie, po ile? I czemu tak drogo?", "I tak wiem, że kradniesz, sku*wesynu", "Dobry człowiek. Mimo, że niepijący", "Pół litra na dwóch jest dobre, jak jeden nie pije", "Nie każdy złodziej to somsiad, ale każdy somsiad to złodziej", "Somsiad somsiadowi somsiadem" (i wiele więcej!).

Klasyczny kubek 

Elegancki i doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu.

  • Pojemność: 330 m
  • Wysokość: 95 mm
  • Średnica: 82 mm

Kubek przeznaczony do mycia ręcznego.

Metody płatności
Metody dostawy
CreativePatology - Śmieszne koszulki, bluzy i gadżety zawierające zabawny wzór, na którym znajduje się małpa z długim nosem (nosacz sundaliński), inaczej znana jako "Somsiad", "Typowy Janusz", bądź "Typowy Polak". Jeśli znane Ci są teksty takie jak "Kurła

Wyślij wiadomość do sprzedawcy