SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Kubek Gangu Minecrafta

sklep Brotmirowo
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
W tym kubku Gangu Minecrafta można pić tylko płyny, które są ulubionymi napojami użytkownika. Meffisto Pedes, dobry przyjaciel artysty mówi, że kubek ten jest talizmanem i napełnia się dobrą energią jeśli użytkownik talizmanu wlewa do niego napoje tylko te co najbardziej lubi i mu one smakują, dzięki temu w życiu jego pokazuje się szczęście, siła psychiczna i fizyczna zwiększa się, motywacja do działania wzrasta w dynamicznym tępie a użytkownik odkrywa ukryte talenty i nabywa szybciej umiejętności. Jeśli osoba, która nie jest użytkownikim lub w kubku znajdzie się napój, który nie jest jednym z jego ulubionych płynów wtedy talizman (kubek gangu minecrafta) przesiąka złą energią i użytkownik automatycznie cierpi na tym w odwrotny sposób do zalet podanych wyżej, poza tym dochodzi smutek i rozczarowanie. NALEŻY WIĘC PILNOWAĆ KUBKA BY NIKT NIEUPOWAŻNIONY GO NIE TYKAŁ!

UWAGA WAŻNE!!!

Użytkownikiem kubka nie zostaje fan Gangu Minecrafta, ani ten co go chce kupić lecz użytkownikiem staje się ten kto pierwszy dotknie kubka od momentu dostawy! Pilnujcie by nikt przed wami nie otworzył opakowania i nie dotknął talizmanu!

Klasyczny kubek 

Elegancki i doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu.

  • Pojemność: 330 m
  • Wysokość: 95 mm
  • Średnica: 82 mm

Kubek przeznaczony do mycia ręcznego.

Metody płatności
Metody dostawy