SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

TORBA BRODATY DZIK

sklep Brodaty Geek
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Raz geek, raz... dzik! W trakcie pełnie księżyca niektórzy zmieniają się w wilkołaka, a Brodaty Geek zamienia się w Brodatego Dzika. Jeśli chcecie poczuć w sobie zwierza, to ten produkt jest dla Was idealnym wyborem;)

Posiada certyfikat jakości Brodatego Geeka, który istnieje tylko w mojej głowie.


Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Brodaty Sklep to... najbardziej brodaty sklep w polskich internetach! Przez długi czas uważałem, że raczej nikt nie będzie zainteresowany noszeniem ubrań czy korzystania z różnej maści gadżetów z moim wizerunkiem. Jednak duża ilość wiadomości w stylu "Ej,

Wyślij wiadomość do sprzedawcy