DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

#bake People Against War t-shirt

sklep Bake Design
KOLORY

product.delivery_info

cm S M L XL
A 39.00 43.00 46.00 49.00
B 64.00 65.00 68.00 70.00

Według Instytutu Badania Konfliktów (HIIK) w 2016 roku na ziemi toczyło się 226 konfliktów zbrojnych, a w 2017 aż 385! To oznacza, że w 2017 roku w aż 385 miejscach na świecie jacyś ludzie nie mogli spać spokojnie, bojąc się o własne życie. A konflikty te były spowodowane wieloma czynnikami, zarówno politycznymi, jak i religijnymi.

I może niewielkim, ale myślę, że jednym z wielu jest mój głos sprzeciwu. Wydaje się wręcz być niedorzeczne, że w XXI wieku, w dobie postępu i cywilizacji, konflikty są rozwiązywane w tak prymitywny, a zarazem brutalny sposób. Dlatego apel do wszystkich którzy to będą czytać: rozwiązujmy konflikty bez przemocy. Słuchajmy drugiego. Niech prawdziwy pokój panuje pomiędzy ludźmi, a broń stanie się muzealnym eksponatem.

#makelovenotwar
#peopleagainstwarModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S. Maksymalne wymiary nadruku to 30cm (szerokość) na 40cm (wysokość)

Kolor: biała
Gramatura: 140-145G/m2

Zamówienia są wykonywane na koszulkach bardzo dobrej jakości, materiale grubym i trwałym.
  • - skład 100% bawełna
  • - ściągacz z domieszką lycry, nie występuje efekt rozciągniętego kołnierzyka
  • - podwójne szwy wykończeniowe
  • - brak szwów bocznych
  • - koszulki nie kurczą się w praniu nie rozciągają i nie zmieniają swojego koloru.


Nadruki wykonane w technologii DTG. Aby dłużej cieszyć się nadrukiem należy prać ręcznie i prasować na lewej stronie. Nie wybielać, nie gotować, nie podpalać, nie kopać, nie wrzucać do beczki z kwasem... nosić z dumą.
Metody płatności
Metody dostawy