DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Serce anatomiczne szare - torba

sklep Anna Chudzik-Pawlik art
KOLORY

product.delivery_info

cm bez rozmiaru
A 0.00
Serce anatomiczne szare - torba z autorską ilustracją wykonaną z dużą dbałością o szczegóły. Ilustrację znajdziesz również na innym asortymencie np.: kubkach, koszulkach, plakatach itp.. Jeśli nie ma tego czego szukasz - napisz do mnie :)

Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby z personalizowanym nadrukiem! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Ilustracje inspirowane naturą, rysowane za pomocą ołówka i tuszu z dużą dbałością o szczegóły. Na koszulkach , torbach, kubkach, plakatach i innych akcesoriach. Asortyment będzie się rozrastał wraz z powstawaniem nowych ilustracji.Jeśli masz jakieś indyw

Wyślij wiadomość do sprzedawcy