DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Bawełniana torba Keep calm and practice karate

sklep Akademia Karate
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Bawełniana torba z motto "Keep calm and practice karate" - spokojnie spakujesz do niej kimono (no, może nie takie duże jak na Arnolda Schwarzeneggera) i butelkę wody, a w drodze na trening torba opowie wszystkim o Twojej pasji!

"Keep calm and practice karate" - te słowa doskonale oddają ducha karate oraz atmosferę panującą na zajęciach Poznańskiej Akademii Karate. Spokój i zaangażowanie w trening to podstawa w sztukach walki.


Eko Torba na Ramie

Bądź eko i korzystaj z tej super bawełnianej torby! Jest doskonała do noszenia książek, butów, ciuchów, cukierków, a nawet kilogramów ziemniaków i marchewek. Posiada długie, mocne, przeszyte krzyżykowo uchwyty do noszenia na ramieniu, dzięki którym jest wygodna i praktyczna.

  • skład: 100% bawełna,
  • mocne przeszycia uchwytów: krzyżykowe,
  • warianty kolorystyczne: naturalny, czarny, zielony, czerwony. (Skorzystaj z przycisku „Wybierz kolor”)

Maksymalny obszar zadruku to 29 cm x 39 cm (wielkość zależy od rozmiaru wybranego produktu i jakości użytej grafiki).


WAŻNE: Nadruki wykonane w technologii DTG. Torbę należy wyprać przed pierwszym użyciem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
Unikalne gadżety dla małych i dużych karateków. Zapraszamy do oficjalnego sklepu Poznańskiej Akademii Karate. http://akademiakarate.com.pl/ https://www.facebook.com/malykarateka/?ref=hl

Wyślij wiadomość do sprzedawcy