DARMOWA DOSTAWA KURIEREM DPD JUŻ OD 99 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Czapka - "StarNewsPolska"

sklep StarNewsPolska
KOLORY

product.delivery_info

cm brak rozmiaru
A -
Wzór został zaprojektowany przez założyciela kanału na youtube StarNewsPolska o pseudonimie Markis
   

Czapka wykonana jest ze specjalnej gąbki i siateczki, które nie wchłaniają potu podczas jej noszenia. Sztywny daszek czapki zapobiega jakimkolwiek zniekształcenią, nie powodując żadnych wygięć lub wgnięć. W trakcie noszenia czapka, dzięki swojemu zaprojektowanemu z myślą kształtowi, nie powinna pozostawiać odcisków na głowie, czy w okolicach uszu.

Dzięki swojemu skutecznemu materiałowi, czapka może zostać normalnie wyprana w pralce - W razie poważnych zabrudzeń, zalecane jest mycie ręczne! 

Markis
 - "Przed wystawieniem produktu do sprzedaży, na swój koszt zamówiłem próbny egzemplarz czapki, po czym nosząc ją już długi okres czasu, nie doszukałem się żadnych skutków ubocznych, które czapka mogłaby spowodować."

 
Czapka z daszkiem typu TRUCKER


Materiał: 100% Poliester
Kolor: granatowo-biały

Modna, pięciopanelowa czapka z daszkiem i z panelami z siateczki, w wielu wariantach kolorystycznych. Posiada sześć przeszyć na daszku, stylowy potnink oraz regulowane zapięcie na plastikowy zatrzask. Lekka, gustowna, idealna.

Maksymalny obszar zadruku:
szerokość: 14 cm
wysokość: 7,5 cm
Metody płatności
Metody dostawy
Witam w sklepie StarNewsPolska ⭐️ Jestem Markis i jestem autorem i właścicielem sklepu StarNewsPolska na Cupsell.pl Jestem tylko prostym człowiekiem i fanem, który hobbystycznie tworzy filmy na Youtube, by dzielić się swoją pasją z innymi. ━━━━━━━━━━

Wyślij wiadomość do sprzedawcy