Darmowa dostawa od 99 zł
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Czapka - NOT CLEAR ! - Star Wars

przez StarNewsPolska
KOLORY

Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 48 h + wysylka

cm brak rozmiaru
A 0.00
Wzór został zaprojektowany przez założyciela kanału na youtube StarNewsPolska o pseudonimie Markis    
Czapka wykonana jest ze specjalnej gąbki i siateczki, które nie wchłaniają potu podczas jej noszenia. Sztywny daszek czapki zapobiega jakimkolwiek zniekształcenią, nie powodując żadnych wygięć lub wgnięć. W trakcie noszenia czapka, dzięki swojemu zaprojektowanemu z myślą kształtowi, nie powinna pozostawiać odcisków na głowie, czy w okolicach uszu.   
Dzięki swojemu skutecznemu materiałowi, czapka może zostać normalnie wyprana w pralce - W razie poważnych zabrudzeń, zalecane jest mycie ręczne!
Markis 
- "Przed wystawieniem produktu do sprzedaży, na swój koszt zamówiłem próbny egzemplarz czapki, po czym nosząc ją już długi okres czasu, nie doszukałem się żadnych skutków ubocznych, które czapka mogłaby spowodować."

 
Czapka z daszkiem typu TRUCKER

Model: MB Trucker
Producent: MyrtleBeach
Materiał: 100% Poliester
Kolor: różowo-biały

Modna, pięciopanelowa czapka z daszkiem i z panelami z siateczki, w wielu wariantach kolorystycznych. Posiada sześć przeszyć na daszku, stylowy potnink oraz regulowane zapięcie na plastikowy zatrzask. Lekka, gustowna, idealna.

Maksymalny obszar zadruku:
szerokość: 14 cm
wysokość: 7,5 cm
Metody płatności
Metody dostawy
★Witam w sklepie StarNewsPolska! ★Jestem Markis i znajdziesz tu wiele produktów związanych ze Star Wars! ★Odwiedźcie także moją stronę na Facebooku : [LINK: https://www.facebook.com/starnewspolska/] - Tam zawsze wcześniej powiadamiam o przyszłych

Wyślij wiadomość do sprzedawcy