SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Etui z własnym nadrukiem

sklep Projektowanieonline
KOLORY

cm brak rozmiaru
A 0.00

Etui na telefon

Stwórz swój wymarzony case na telefon z własnym nadrukiem w naszym programie do projektowania! Wgraj własną grafikę, stwórz ją za pomocą dostępnych w programie narzędzi lub po prosu - wybierz jeden z dostępnych, gotowych wzorów. To proste!  Twój wzór naniesiony zostanie na poniższy produkt:

Praktyczne, gumowe etui na telefon. W ofercie Cupsell’a dostępne są modele, pasujące na następujące modele telefonów:  iPhone 6/6s, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S8. Dzięki idealnie dopasowanej konstrukcji, etui będzie skutecznie chronić Twój telefon przed uszkodzeniem np. w razie upadku, a efektowny nadruk uczyni go unikatowym. Twój telefon będzie jednocześnie bezpieczny i dopasowany do Ciebie! Wymiary etui dopasowane są do konkretnych modeli telefonów. Dla iPhone 7 i iPhone 8 wymiary to 80x161 mm, grubość wynosi ok 10 mm. Case wykonany jest z gumy. Wymiary nadruku to ok 71 x 151 mm. Ramka w kolorze czarnym. Spersonalizowane etui na telefon z własnym nadrukiem to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.iPhone 6/6s case black

Praktyczne, plastikowe etui na Twój telefon. Dzięki idealnie dopasowanej konstrukcji chroni Twój telefon podczas codziennego użytkowania, a dzięki efektownym nadrukom, czyni go wyjątkowym i unikatowym. Teraz Twój telefon jest jednocześnie bezpieczny i dopasowany do Ciebie!

Wymiary - 70 x 140 mm
Grubość - ok. 10 mm
Wymiary nadruku - ok. 58 x 130 mm
Kolor ramki - czarny
Metody płatności
Metody dostawy