SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Plakat Kanji JLPT N5 - Plakat do nauki japońskiego (A2)

sklep Originto - Sklep Kawaii - Prezent dla fana anime - Sklep Otaku
KOLORY

cm bez rozmiaru
A 0.00
Plakat do nauki języka japońskiego (format A2), a konkretniej kanji wymaganego do egzaminu JLPT na poziomie N5 (najniższy poziom). Plakat zawiera znaki kanji w dwóch wersjach (pisanej oraz komputerowej), czytanie w on yomi i kun yomi, znaczenie w języku polskim oraz przykładowe słówka (zawierające zapis w kanji, hiraganie oraz ich znaczenie w języku polskim). Plakat jest przeznaczony dla osób, które posiadają już umiejętność czytania hiragany oraz katakany. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym językiem i nauczyłeś/ aś się już czytania sylabariuszy japońskich (hiragana / katakana) to ten plakat będzie ogromną pomocą naukową w przygotowaniu do egzaminu JLPT (Japanese Language Proficiency Test) na poziomie N5.

Plakat A2 Poziomy

Twoje zdjęcie lub grafika może stać się prawdziwym dziełem sztuki! Unikalne plakaty to najlepszy sposób na świeże i młodzieńcze wnętrza, które dodadzą mieszkaniu pazura, koloru i osobistego charakteru.

  • wymiary: 59 x 42 cm,
  • gramatura: 200g/m2,
  • papier: połysk.

Nie obawiaj się o dostawę - plakat wysyłamy odpowiednio zabezpieczony w tekturowej tubie.
Metody płatności
Metody dostawy
Sklep Harajuku Originto - Znajdziesz tutaj kawaii koszulki z japońskimi napisami (kanji oraz kaną - hiraganą i katakaną), odzież nawiązującą do kultury Japonii (w tym anime oraz mangi), materiały do nauki języka japońskiego (głównie w formie plakatów, ale

Wyślij wiadomość do sprzedawcy