Darmowa dostawa od 99 zł
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Szkat Kubek

przez Gruba
KOLORY

Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 48 h + wysylka

cm bez rozmiaru
A 0.00

Szkat 

W szkata chopy grali i grajom durch. Niyrozki jak czowiek siednie do autobusu to łod Piekor do Tarnowskich Gór łoni umiom ło tym łosprawiać! Idzie sie chnet nauczyć łod samego suchanio. Szkat to niy je tako prosto gra, a i łostuda przi tymu je, kej sie jedyn z drugim wadzi, że to łon mioł trumfa! Baby terozki tyż grajom w szkata, ale piyrwy byli ino szkaciorze.

#szkat #szyb #gruba #górnictwo #górnik #grubiorz #kupla #fullprint #treska #koszulka  #czapka #frela #mycka #czakoModel: CLASSIC Kolor: biały Nadruk: Full color Klasyczny i elegancki a zarazem doskonały w swej prostocie biały kubek, który spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Porcelanowa powierzchnia sprawia, że kubek jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu. Maksymalny obszar zadruku: 8x10cm.

Metody płatności
Metody dostawy
Wszystko co związane ze śląskimi tradycjami. Zapraszam na GRUBE - Koszulki ze śląskim akcentem, torby bawełniane na ramię, kubki z zabawnym nadrukiem. Możliwość zaprojektowania i kupna koszulki, torby czy kubka z własnym tekstem i zdjęciem. Mundur Górnicz

Wyślij wiadomość do sprzedawcy