DZIEŃ OJCA: Gwarancja dostawy zamówień złożonych do 16.06 (DPD) - bez produktów full print i maseczek
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Boom "Samurajka" iPhone 6/6s case black

sklep Boom Tshirt Moja pasja Twój styl
KOLORY

product.delivery_info

cm brak rozmiaru
A 0.00
Boom "Samurajka" iPhone 6/6s case black
Wyjątkowe etui dla twojego telefonu.     Wejdz do generatora w sklepie www.boom-tshirt.eu i dobierz własny styl z spośród setek grafik.

 Pamiętaj że możesz dostosować swoją Boom grafikę na produkcie używając przycisku na karcie produktu. 

 Tuż pod ceną wybierz "Zmień produkt" i już korzystając funkcji możesz zmieniać grafiki i dodawać własne teksty. Lub po prostu wejdż do generatora na stronie głównej www.boom-tshirt.eu i skorzystaj z galerii wzorów z mojego sklepu, a jak ci nic nie wpadnie w oko, wgraj własny obrazek lub zdjęcie, dodaj tekst i ciesz się wyjątkowym produktem.     Więcej informacji o generatorze w zakładce: "Poradnik"

iPhone 6/6s case black

Praktyczne, plastikowe etui na Twój telefon. Dzięki idealnie dopasowanej konstrukcji chroni Twój telefon podczas codziennego użytkowania, a dzięki efektownym nadrukom, czyni go wyjątkowym i unikatowym. Teraz Twój telefon jest jednocześnie bezpieczny i dopasowany do Ciebie!

Wymiary - 70 x 140 mm
Grubość - ok. 10 mm
Wymiary nadruku - ok. 58 x 130 mm
Kolor ramki - czarny
Metody płatności
Metody dostawy
Witajcie. Sklep Boom-Tshirt.eu, powstał nie tylko aby sprzedawać koszulki i inne gadżety oferowane w naszym sklepie. Ale powstał aby pokazać wszystkim że przy odrobinie własnego zaangażowania, możecie tworzyć własne niepowtarzalne produkty.

Wyślij wiadomość do sprzedawcy