SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY KURIEREM DPD JUŻ OD 149 ZŁ
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Inner Devil

sklep Aspi-racje
KOLORY

cm S M L XL XXL
A 39.00 42.00 45.00 48.00 49.00
B 64.00 65.00 66.00 72.00 74.00
Autorska grafika Rafała Sowińskiego!
 • tytuł: Inner Devil
 • rok powstania: 2019
 • kolor: czarny flamaster/ cienkopis
 • materiał: Papier Canson 100g/m2
 • wymiary: 21,6 cm x 27,9 cm
 • technika: mieszana
 • grafika sygnowana u dołu i na odwrocie
 • autor: Rafał Sowiński

Zawartość obrazka jest rysowana bezpośrednio na papierze według własnej techniki autora, przez co mogą pojawić się przypadkowe linie czy zatarcia, nadając pracy wiarygodności.

Największą zaletą autorskich prac jest to, że nigdy nie zobaczą Państwo takiego samego obrazu u nikogo!

 

Kilka słów o autorze:

Rafał Sowiński, urodzony 1984 roku w Olsztynie, jest magistrem teologii, artystą samoukiem, grafikiem. Jego pseudonim artystyczny to "John Anderson".

 • Prowadzi kursy w zakresie malowania aerografem i zajęcia pedagogiki cyrku. Brał udział w projekcie Axis Art Project.
 • W 2013 r. brał udział w biciu rekordu Polski w żonglowaniu (http://www.efektywna-nauka.pl/aktualnosci/bicie-rekordu-polski-w-zonglowaniu-przez-akademie).
 • W 2015 r. prowadził zabawę w Bibliotece Miejskiej w Olsztynie Filia nr 9 p.t. "Ale cyrk! Kolorowa noc w bibliotece” (http://www.olsztyn24.com/news/26803-noc-w-bibliotece-w-cyrkowym-wydaniu.html).
 • Od 2 czerwca 2017 r. prowadzi firmę "Agencja Artystyczna Invisible Man Rafał Sowiński".
 • W 2017 r. wydał również książkę "Magia żonglowania".

Pierwsze próby plastyczne podejmował już w dzieciństwie. Kontynuował je w szkole podstawowej. Jako uczeń szkoły średniej zajął drugie miejsce w konkursie plastycznym. Jest samoukiem; z upodobaniem szkicuje, rysuje pastelami, maluje farbami akrylowymi. Chętnie używa aerografu. Preferuje duże formaty. W swojej twórczości łączy niekonwencjonalne style od abstrakcji, poprzez realizm, do form fantasy. Tematyka jego prac jest zróżnicowana, są w nich obecne: martwa natura, portrety, motywy religijne. Autor twierdzi, że inspirują go zarówno wielcy malarze renesansu, jak również współcześni twórcy realizmu fantastycznego np.  Boris Vallejo, Luis Royo czy Wojciech Siudmak.

Brał udział w kilku wystawach i konkursach ogólnopolskich, m.in. w Bydgoszczy i Cieszynie. Jego prace zaprezentowano też w Galerii Bakałarz w Olsztynie (2005-2006), a także na wystawie z cyklu Ran Cors fantastyka w Elblągu (2008). Jego obrazy znajdują się w prywatnych zbiorach i kolekcjach na terenie Polski, a także za granicą, m.in. w Australii (Sydney, Melbourne), Brukseli, Niemczech.Koszulka Damska FullPrint

T-shirt z pełnym nadrukiem na bawełnie, to coś czego szukasz! Stylowy, bardzo przyjemny w dotyku z permanentnie trwałym nadrukiem, który gwarantuje niezwykłą intensywność barw i perfekcyjnie komponuje się z materiałem - jest niewyczuwalny. Wzmocnione szwy dają gwarancję jakości, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Nasz młody, energiczny zespół, do każdego zamówienia i projektu podchodzi indywidualnie. Oznacza to, że daną koszulkę szyjemy specjalnie dla Ciebie.

Materiał: 100% bawełna
Pochodzenie: Polska


WAŻNE: Przy nadrukach Fullprint należy pamiętać by istotne elementy nadruków znajdowały się minimum 3cm od brzegu koszulki (od miejsca zszycia koszulki). Projekty bluz fullprintowych są projektami poglądowymi. Grafika na produkcie może ulec przesunięciu +/- 2cm. Koszulkę należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrała odpowiedniej miękkości. Prać ręcznie oraz prasować na lewej stronie. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. 

Metody płatności
Metody dostawy
NASZYMI WARTOŚCIAMI SĄ: ZADOWOLENIE I SATYSFAKCJA KLIENTA! - Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i satysfakcji klienta. - NASZE INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA to jest to,co nas wyróżnia! - Jeżeli maj

Wyślij wiadomość do sprzedawcy