Skorzystaj z darmowej dostawy Kurierem DPD już od 149 zł!
Mój koszyk
Zaloguj
Załóż konto

Patriotyczna maseczka ochronna - Polska

sklep 3design
KOLORY

cm Dla dorosłych Dla dzieci
A 22.00 18.00
B 14.00 12.00
Patriotyczna maseczka ochronna z flagą Polski.

Maseczka jednowarstwowa z nadrukiem full print. Zakładana na gumkę, dopasowuje się do kształtu twarzy i nie powoduje kłopotów z oddychaniem. Wykonana z miękkiej, półprzepuszczalnej, pochłaniającej wilgoć mikrofibry o gęstości 110 g/m2. Maska wielokrotnego użytku. Należy ją prać w pralce w temperaturze 60°C.  Dostępna w trzech rozmiarach: S (dziecięca), M (damska), L (męska).

UWAGI I ZALECENIA:

  1. WHO zaleca noszenie masek przez osoby, u których występują objawy infekcji wirusowej (temperatura, duszności, kaszel, kichanie) w celu zapobiegania dalszemu rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów.
  2. Maseczka NIE JEST pełnym zabezpieczeniem przed koronawirusem. Nawet przy jej stosowaniu należy zachowywać pełne zasady higieny i wszystkie wskazane środki ostrożności.
  3. Zaleca się noszenie maseczek przez osoby zdrowe, które przebywają w otoczeniu osób z podejrzeniem infekcji.
  4. Maseczka zabezpieczeń przed dotykaniem twarzy i błony śluzowej dłońmi, które mogły mieć kontakt z zainfekowaną powierzchnią.
  5. Unikaj dotykania maski podczas jej noszenia

KORONAWIRUS, czyli COVID-19 rozprzestrzenia się w dużych kroplach, poprzez kaszel i kichanie. Należy pamiętać, że wszystkie powierzchnie, na których te krople osiądą, stanowią źródło potencjalnego zakażenia przez okres ok 7 dni. Mowa tu przede wszystkim o takich powierzchniach jak:

klamki, poręcze, pokrętła kranów, uchwyty w autobusach, metrze i tramwajach, przyciski w windach, parkomatach, włączniki światła, terminale płatnicze i pieniądze. 

Podstawowa droga zakażenie to dotknięcie dłonią ww przedmiotów, a następnie dotknięcie ust, nosa lub pożywienia.

Wirus, który wyląduje na Twojej skórze nie jest groźny, chyba, że kropelki kaszlącej z bliska osoby wylądują na Twojej niezabezpieczonej twarzy.

Maseczka_bawełniana

Metody płatności
Metody dostawy
Witam :) Sklep 3Design w swojej ofercie łączy sztuką, design oraz pasje do projektowania. T-shirty jakie projektujemy są zawsze dopracowywane w najdrobniejszym detalu. Nie wzorujemy się na czyichś pomysłach, każdy projekt jest naszym indywidualnym pełnow

Wyślij wiadomość do sprzedawcy