Zdjęcie użytkownika

brenio

Info

Profil użytkownika: brenio

data założenia konta: 2009-07-10 18:13:51

Opis użytkownika

Grafiki i rysunki tworzone z pasją i pomysłem Przeniesione na koszulki! To co nosimy na co dzień może wiele mówić o nas lub wiele mówić do innych których spotykamy lub tylko widzą nas w kolejce czy przechodzą ulicą. Ten przekaz może być zerowy, negatywny lub pozytywny. Skupiam się na pozytywnym - coś może być zabawne, ładne lub mądre - może również łączyć w sobie w różnych proporcjach wszystkie trzy plusy. Z A P R A S Z A M

Sklepy użytkownika

Pamiątki z Grudziądza

Pamiątki z Grudziądza

Grudziądz - moje miasto - w różnych postaciach;D

ilość produktów: 26

Yerba mate

Zapraszamy do oglądania i kupowania! Sklep z unikatowymi wzorami, wszystko z yerbą, yerba na t-shirt, yerba na kubek, yerba na termos! Koszulki z yerba mate z pomysłem!

ilość produktów: 29
muzycznie

muzycznie

ilość produktów: 2

Toruń na rowerze

Zapraszamy do sklepu z koszulkami! Toruń na rowerze oraz Pamiątki z Torunia. Unikalne wzory przedstawiające polskie miasta na rowerze. Świetnie sprawdzają się jako pamiątki oraz jako prezenty. T-shirt dla rowerzystów, turystów i wszystkich fanów kolorowych wesołych grafik. Załóż i promuj swoje miasto! Ilustracje są też idealne na pamiątki z Torunia oraz prezenty dla bliskich sympatyków miasta.

ilość produktów: 12

Gdańsk na rowerze

Pamiątki z Gdańska i sposób na promocję swojego miasta. Pokazując się w tej koszulce w innych miejscach Polski, Europy i Świata promujesz swoje miasto.

ilość produktów: 7
Strachozaur

Strachozaur

Zapewne spotkałaś się z potworem gdzieś za szafą czy pod łóżkiem. Zapewne widziałeś go przemykającego gdzieś w piwnicy lub garażu, bo potwory są wszędzie! A może Ty jesteś potworem? Jeśli tak, to szczególnie zapraszam do asortymentu z poradami dla potworów. W dzisiejszym świecie czasami trudno jest się odnaleźć potworom i strachom, można się zagubić w nieubłaganym pędzie otaczającej rzeczywistości. Dlatego właśnie czasem warto zastanowić się jak potwornie żyć z uśmiechem :D

ilość produktów: 46

POLSKA NA ROWERZE

Czapki z daszkiem, wzory najróżniejsze!

ilość produktów: 1
BRENIARY

BRENIARY

To co stworzyłem.

ilość produktów: 19

las kresek

ilość produktów: 1
lepsza zmiana

lepsza zmiana

dziwne rzeczy

ilość produktów: 24

KARTOFLISKO

ilość produktów: 0

koszulkibohaterów

ilość produktów: 0